Vítáme vás na stránkách společnosti YARD REAL ESTATE s.r.o. - REAL PRODUCTION

Real production je plně eventová servisní společnost založená na principu, že úspěšné akce je založena do začátku na neustálé komunikace a skutečném partnerství s klientem. Od počátku příprav až po samotnou realizaci, tým Real production je vždy vedle vás.

 

Patříme do silné skupiny YARD REAL ESTATE s.r.o. V průměrném roce řešíme a spravujeme více než 75 akcí ve více než 30 lokacích. Od komorního setkání rady pro 12 účastníků, až po celoměstské akce nebo festivaly pro více než 30.000 účastníků, od stánku na veletrhu po úspěšné road show či volební kampaně. Jsme pyšní na naše logistické schopnosti. 

 

Našim klientům vytváříme na klíč kompletní produkční zpracování a realizace firemních, soukromých, společenských nebo sportovních akcí (event production). Navrhneme vám nejen vhodný prostor k uspořádání vaší akce, ale také připravíme podrobný scénář a rozpočet. Finanční podmínky řešíme individuálně dohodou v závislosti na požadovaném rozsahu produkce. Veškeré úpravy respektují ekonomické možnosti klienta tak, aby výsledná produkce neztrácela na kvalitě.

 

Nabízíme zkušenost, invenci a kreativní přístup k řešení jednotlivých zakázek. Máte možnost využít naší tvořivost, duševní i pracovní potenciál.

 

Jsme vám plně k dispozici ať už jako dodavatel kompletní akce "na klíč", nebo též jako subdodavatel či koordinátor části programu či služeb, pracující v týmu jiných produkčních firem.

 

Přípravu i průběh akce tak můžete plně vložit do našich rukou a tak pro Vás bude akce od začátku do konce pouze zábavou a příjemným zážitkem.

 

Těšíme se na spolupráci.

Zajišťujeme

Od svého založení máme za sebou několik desítek řešení kompletního produkčního zpracování a realizace firemních, soukromých, společenských nebo sportovních akcí (event production).   Navrhneme vám nejen vhodný prostor k uspořádání vaší akce, ale také připravíme podrobný scénář a rozpočet.   Nabízíme zkušenost, invenci a kreativní přístup k řešení jednotlivých zakázek.…
více

Zastupujeme

Kromě našich blízkých umělců a kamarádů, co zde naleznete, vám nabízíme zprostředkování celé řady moderátorů, umělců, hudebních kapel, dj´s, zpěváků a zpěvaček na váš event, firemní večírek, dětský den, zkrátka na vaší akci. 
více

Technika

Společnost YARD REAL ESTATE s.r.o.  - REAL PRODUCTION technicky zajišťuje celou řadu akcí a eventů od tiskové konference, firemní eventy, road show až po velké koncerty a festivaly.
více

Půjčovna

Půjčovna vybavení pro společenské a firemní akce, svatby, zahradní party, večírky, festivaly, veletrhy a výstavy.   Provozujeme půjčovnu kompletního vybavení pro jakékoliv společenské akce.
více

Aktivity na akce

Nabízíme vám na firemni akce velké množství aktivit, které jsou většinou v našem majetku.
více